pátek 6. července 2018

Kosmetika Balea - hromadná recenze


Ahoj! Vítám Vás u nového článku a tentokrát z jiného soudku. U předchozího článku jsem si všimla komentáře od jedné slečny, že je škoda, že produkty, které zmiňuji jsou testovány na zvířatech. A proto jsem se rozhodla věnovat celý článek mé oblíbené značce Balea, která právě netestuje na zvířatech. 


Vlastním mnoho kosmetiky právě od značky Balea a ještě mnoho se toho chystám nakoupit, jelikož Balea je podle mého jedna z nejlepších značek. Má na výběr mnoho produktů a já Vám jich dnes pár ukážu. 

První je sprej na nohy, který jste mohli vidět již nahoře. Bohužel trpím na velké pocení nohou a tak už jen po chvíli v botech mi nohy zapáchají. Byla jsem z toho opravdu nešťastná a vyzkoušela jsem již mnoho věcí, ale žádná nepomohla tak, jako tento sprej. Stříkám si ho ráno do bot a na nohy a večer přijdu domů a co? Nijak nepáchnou. Tento sprej najdete do 50 korun v každé drogérii a je to učiněný zázrak.


Dále vlastním tyto krémy na ruce. Zaujali mě především svým designem, který je naprosto dokonalý. První krém je z řady Cake my day. Krém je dost hutný a proto ho používám na spaní, kdy už nic nedělám a krásně mi hydratuje ruce. Druhý krém naopak používám při rychlé hydrataci, jelikož se rychle vsákne. To jsem hledala opravdu delší dobu, protože přes den mám ráda, když se namažu a za chvilku hned mohu dělat nějaké aktivity a nestarat se o to, že budu čekat půl hodiny než se krém vsákne. Také mám na kabelce připevněný antibakteriální gel, který v nouzi když nemáte u sebe nic jiného je opravdu skvělý. Ten stojí 59 korun i s "obalem" na kabelku.


Dále tu mám sprchové šampóny a pěnu na holení. Sprchové šampóny od Balei si kupuji už pravidelně, protože hezky pění a voní ještě dlouhé hodiny na těle. Zatím jsem neměla žádný sprchový šampón, který by byl nepříjemný a svou vůní by mě odradil. Tyto šampóny seženete do 30 korun. Holící pěna. Nikdy jsem ji moc nepoužívala, koupila jsem si ji jen teď na zkoušku a je skvělá. Je to malé balení, ale vydrží přibližně na 8 až 10 oholení. Stačí malinko pěny a v klidu si oholíte nohy. Krásně voní, nijak nedráždí a krásně se s ním oholíte.


Co dalšího vlastním ve "větší míře" jsou deodoranty. Šla jsem si nakupovat deodoranty a z ničeho nic jsem jich měla 9. Tady vidíte ten zbytek, co ještě musím do potřebovat. Nejsou úplně dlouhotrvající, ale jaký deodorant dnes je, že. Vydrží tak 6 hodin, což mě naprosto vyhovuje a co vyhledávám. Vůně mají některé příjemně tak akorát a některé jsou sladší, ale to mě osobně nijak nepřekáží. Hlavně ať udělají svou práci. Co bych Vám ještě ráda doporučila tak je osvěžující sprej od Balei. Říkám Vám, že lepší sprej jsem neměla. Krásně osvěžil a cítila jsem v těch 40 tkách chlad! :-) Jinak tyto deodoranty seženete do 30 korun opět.


V poslední řadě tu mám masky na obličej. První je černá maska, která už není tak dobrá. Spíše vyčistí povrchově, ale určitě ne hloubkově, což já potřebuji jednou za čas a proto volím černé "čínské" nebo od garnieru masky. Když chci něco, co mě osvěží a rozzáří mou pleť, tak jedině tyto malé Balea masky na dvě použití. Jedna stojí 12 korun, což je za svou práci opravdu malilinko. Také by mě zajímalo - nemáte někdo zkušenosti s tou černou nalepovací maskou na nos? Děkuji předem za pomoct:-).


Baleu mám zkrátka opravdu ráda a mamka třeba vlastní gel na vlasy a nic jiného by už nevzala do ruky. Je to levná a účinná kosmetika. A hlavně - netestovaná na zvířatech! :-) Máte rádi i Vy kosmetiku Balea?

6 komentářů:

 1. Mám od Baley jen pár věcí, ale jsou super :) jeden sprej na vlasy ten je fajn a pak pěnu na tělo, což je strašné super věc a nádherně voní. Určitě si od značky koupím ještě další věci, protože se mi líbí vůně, obaly a za tu cenu je to super :)

  OdpovědětVymazat
 2. Musím uznat, že i já mám několik produktů od Baley. Fascinuje mě ta suprová cena, za kterou produkty nabízejí. Momentálně mám doma šampon na vlasy, dvě tělová mléka a krém na ruce. A všechny úžasně voní. Už jsem měla i sprcháče a je pravda, že tato značka je opravdu fajn :)

  OdpovědětVymazat
 3. U mě je to jak co. :-) Masky na obličej jsou za tu cenu super, stejně tak nádherně voní krém na ruce Pitava Coco, ten miluju. :-) Ale třeba deáče za mě velké zklamání... Ale to je individuální, na každého zabírá něco trošku jiného. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Od balea mám spoustu věcí, nejvíce asi sprcháčů, pak používám pásky na nos a celkově občas nějakou tu masku. :) měla jsem i olejíčky na vlasy a taky byly parádní

  OdpovědětVymazat
 5. Mám ráda Balea sprcháče :).

  OdpovědětVymazat
 6. Uvažuji o tom spreji, o kterém píšeš, potřebuju něco takového a to nutně :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...