neděle 8. července 2018

Inspirace - svoje "místečko"


V dnešním článku bych Vám ráda ukázala menší inspiraci pro svůj "místečko". Koukala jsem po pinterestu pro nějakou inspiraci do mého pokoje a rovnou mě napadl nápad, že bych Vám ukázala inspiraci, která mě osobně dost zaujala. :-)
Osobně mám ráda velmi jednoduchý styl a chtěla bych svůj pokoj do černo - bílé a k tomu lehké doplňky do béžových/hnědých/světle růžové barvy. Tohle je takové jednoduché, ale přitom to má něco do sebe.


Tohle je přesně sladěné do mých barev. I když to má dost poliček a k tomu ještě dvě poličky nad sebou, tak stále to není přeplácené a nenarvané vše do všeho. K tomu se mi líbí kombinace dvou kytek, dělá to útulnější dojem.


Tohle je něco, co mě dostalo. Takový styl řešení poliček jsem ještě neviděla a přijde mi to originální na rozdíl klasických poliček. 


U tohoto obrázku mi přijde, že je to moc hezky sestavené. Je to opět do mé černobílé a zároveň se mi líbí složení všeho nábytku + "doplňků".


Tohle bych brala všema deseti! Kromě toho nalepování na zdi se mi naprosto líbí stolek s židlí. Je to větší stůl, kam dám všechny moje blbůstky a zároveň to nebude působit dojmem přehnanosti.


Chtěli by jste více inspirace v takovém stylu? Napadlo mě ještě udělat takové DIY na různé kravinky do pokoje:-)
4 komentáře:

 1. Krásná inspirace, tam by se vegetilo. :-) Já hrozně ráda taky sjíždím podobné obrázky, snad jednou použiju tuhle inspiraci, až si budu ve svém tvořit svůj vlastní koutek. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělá inspirace, také mě láká bílý nábytek :-) líbí se mi černá sedačka a na ní starorůžové a šedé polštářky.
  goodmoda.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Líbí se mi jak je hezky uspořádaná kosmetika na té 1. fotce. Kdybych ji tolik měla (:D), taky mi se mi tohle uspořádání líbilo :) Já osobně nejsem fanouškem bílého nábytku, ale celkově je to pěkné :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mě se líbí uspořádání na druhém obrázku.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...