neděle 17. června 2018

Péče o vlasy | Produkty


Konečně jsem se dostala k dlouho plánovanému článku a to o péči o mé vlasy. Mám tu 4 svaté grály na které poslední měsíce nedám dopustit a naprosto jsem si je zamilovala. Po mém častém odbarvování mé vlasy dostaly dost zabrat a tak potřebují i dost velkou péči. Jdeme si je ukázat:-)


Tento produkt používám ze všech nejdéle a to je noční regenerační maska na vlasy s jobovým olejem od Yves Rocher. Dávám ho na délku suchých vlasů (ne ke kořínkům a stačí opravdu maličko!) a nechám působit přes noc a ráno si vlasy nemusíte oplachovat. Krém se krásně vpije do vlasů a opravdu jsou vlasy o dost pevnější a na pohled vypadají krásně vyživené. Najdete ho v Yves Rocheru za 169 korun.


Další produkt je tento sprej od značky Pantene. Našla jsem ho náhodně když jsem si kupovala svůj vyživující balzám. Je to rychlo-vyživující sprej do vlasů, který by měl dodat ihned lesk a potřebné živiny. Je skvělé, že ho můžete používat jak do suchých vlasů, tak i do mokrých. Já ho většinou používám na suché vlasy přes den, kdy na ně září sluníčko a všelijaké nečistoty. V DM ho najdete okolo 80-90 korun.

Další tu mám masku od značky Nutritivo N3.Je to balzám, který je určený právě pro zníčené vlasy, vlasy po odbarvování a suché vlasy. Na mokré vlasy ho rozetřete a necháte působit 5-6 minut a pak pořádně opláchnete. Krásně vyživý, dodá vlasům potřebné živiny. Zatím používám měsíc, ale už za ten měsíc vidím změny. Jediná nevýhoda je, že jde málokde sehnat, protože jsem ho zakoupila ve speciálním obchodě pro kadeřníky. Stojí 310 korun.


Posledním zázrakem tu mám biosilk. Obnovuje, hydratuje a silně regeneruje poškozené vlasy a pokožku. Používá se na mokré vlasy, tudíž hned po umytí vlasů si dám kapičku na prst a rozetírám do mokrých vlasů. Stačí opravdu málo a máte toho ve vlasech poměrně dost. Krásně vlasy vyživý a dodá jim lesk - také se lépe rozčesávají. Za 13 ml jsem dávala 49,- korun.

A jaké jsou Vaše svaté grály? :-)

2 komentáře:

  1. Ježiši, díky! Já mám vlasy taky právě po odbarvení a barvení dost zničené a pokud ta regenerační maska takhle funguje, tak si pro ni jdu co nejdřív! :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Tyjo, škoda, že jsou všechny produkty testované. :-) Já už na vlasy používám jen občas kokosový olej a jinak jsem si sama vyrobila tuhý šampon. :-D A vlastně mám vlasy asi nejlepší, co jsem kdy měla. Ale zároveň mi chybí to patlání blbinek na vlasy a tak. :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...