úterý 10. dubna 2018

Knihy, co jsem si koupila za poslední dobu

Dnes mám pro Vás připravený článek na téma - nákup knih za poslední dva měsíce. Dost se mi jich tu naskupilo a tak bych je Vám ráda ukázala a dala tip na nové knihy. :-)


Jeden den jsem měla takovou zvláštní náladu a nakoupila jsem si 4 jiné knížky než doposud jsem četla. První je život vás MILUJE. Najdete tam témata jako je - naučte se samu sebe milovat, zbavení strachu, pěstujte v sobě základní důvěru, nebraňte se otevřenosti a tak dále. Dost se s takovým tématem trápím a proto mě kniha zaujala.

Druhá je tajná kniha,která je o starším pánu Eliasovi, který se odstěhuje do městečka Brunov, aby mohl poklidně dožít. Setká se tu ale s dvěmi důležitými osobami jako je starožitník Gustav nebo malý chlapec Tomík. Také v novém domě objevuje knihovnu, kde je vypsaný život každého člověka na světě a tak Elias začne měnit dějiny.

Třetí kniha je o tom jak se naučit říkat ne. Mám s tím obrovský problém a proto jsem si chtěla tuhle knížku přečíst. Určitě brzy Vám o ni něco napíši.

Čtvrtou je jak se Zbavit negativní energie a máte k tomu i na různá témata i cvičení. Velmi ěm tahle kniha zaujala a jsem zvědavá, jak mě ještě překvapí.

Pátou je nebojte se upřímnosti. Jsem člověk, který drží pusu a to se mě osobně nelíbí, protože si nechám vše líbit a jsem zvědavá jestli mi tahle kniha pomůže.

A poslední knihou je cizí slovo láska. Tu jsem upřímně ještě nečetla ani moc do ni nenakoukla, ale zaujala mě svým obalem a názvem.

Tohle je polovina toho, co jsem si zakoupila ale brzy vydám i druhou část. Co vy jste si pořídili? :-)

5 komentářů:

 1. Zajímavé knížky :) Asi bych si je nekoupila, ale kdyby byl čas, tak "zbavte se negativní energie" si ráda přečtu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nejvíc mě zaujala kniha Zbavte se negativní energie, je super, že to není jen povídání, ale obsahuje i cvičení. Podle mě je v dnešní době tohle téma dost potřebné a někomu by kniha mohla hodně pomoct :) jinak já si v poslední době pořídila detektivky: Na co Alice zapomněla, Skryté zlo a V pasti lží. Mám je objednané a už jsou na cestě ke mě! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Knížky vypadají zajímavě..:) zaujala mě ta Nauč se říkat ne:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Hned se mi líbí ta první a rozhodně s těším na recenzi knihy "naučte se říkat ne", to jsem fakt zvědavá. :-) A klidně mi dej vědět, jaká je i ta ohledně negativní energie.. tyhle knížky mám fakt ráda. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Zajímal by mě pak tvůj názor na všechny knihy :). Nemusí být nějaké velká recenze, ale třeba 2-3 věty o každé z nich - tvůj názor na ni :). Ta "Naučte se říkat ne" má moc krásnou obálku :).

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...