pondělí 12. března 2018

ZMĚNA

Asi jste si všimli, že jsem smazala všechny články na blogu a to z jediného důvodu. Nelíbili se mi. Ráda bych začala tak nějak od znova a s jiným psaním. Na mé tvorbě mi šíleně vadilo to, jak články byly neupravené a nepropracované. Vím, že když opravdu mám čas a chci, dokážu dát své články na větší kvalitu než bylo doposud a to bych ráda změnila.

Chci dělat více články o pozitivním myšlení, jelikož je to současně nejhlavnější téma mého života. Také jak si zpříjemnit dny, jak dělat jiným radosti a zaměřit se i na kosmetické produkty a líčení. Tyto věci mě baví nejvíce a chtěla bych se jim přednostně zabývat a tím se omlouvám všem, kteří byly zvyklí na mou dočasnou tvorbu. Každý se mění a já Vám chci ukázat zase něco lepšího z mého já. Snad se Vám tohle nové "já" blogu bude líbit a můžete se těšit na spousty zajímavých článků. Vaše Klár.

3 komentáře:

  1. Páni, je to docela radikální změna. Ale je to tvoje rozhodnutí pokud tak budeš spokojená :) A na nové články se těším :)

    OdpovědětVymazat
  2. Hodně štěstí s novým začátkem ;).

    OdpovědětVymazat
  3. Důležité je, aby tě to těšilo. :-) Změna je život, věřím, že to bude změna k lepšímu. Hodně štěstí. :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...