čtvrtek 29. března 2018

PROMĚNA


V dnešním článku bych Vám ráda ukázala mou 5,5h proměnu vlasů. Zároveň Vám říct něco o produktech, které jsem použila a jak celkově na mě reagovali, jelikož jsem je odbarvovala.

Začalo to vlastně tím, že jsem den před si řekla, že chci změnu barvy a tak jsem hledala inspiraci na pinterestu. Našla jsem jednu krásnou červeno-růžovou a tak jsem si řekla -jdu do toho.

Hned ten den jsem si šla pro dva odbarvovače a barvu (kdo se ptá-proč si nešla ke kadeřnici? I když jsem kadeřník, tak jsem to zvládla sama s mamkou, která má s tím zkušenosti a nevyhodila jsem 2-3x 2500, místo toho 500), ale vznikl první problém. Černá a červená jsou dvě barvy, které jdou špatně odbarvit takže se mi na poprvé odbarvili jen kořínky a úplně u kořínků byla blond a zbytek zrzavý. Bohužel mi to ale nechytlo do délek vlasů, tudíž jsem volala kamarádce, která má s tímto zkušenosti.

Takže mamka mi šla pro další odbarvovač a já si zatím vyfénovala vlasy a jelo se 2 kolo a tentokrát s alobalem. To už chytlo o dost lépe. Černá tam skoro vůbec nebyla a proměnila se v tmavší zrzavou a hnědou. Vypadalo to katastrofálně,ale zároveň se dala alespoň trochu dolů.

Pak přišla na řadu má červeně svítivá barva smíchaná s růžovou a nakonec můžete vidět jak to dopadlo. Mám dost pramenů tmavších, takže další týden ještě dobarvím.

Přípravky
1) SYOSS - jak odbarvovač tak i barva. Použila jsem odbarvovač nejsilnější a to 13, která má zesvětlit až o 9 odstínů. Můžu vřele doporučit, protože Vám to krásně odbarví, ale s tou černou to je i tak na dlouhou trať. Mě čeká ještě jedno dobarvení. (viz.foto)
Barvu jsem si vybrala - zářivě červenou + namíchala jsem ji lehce s růžovou.


Samozřejmě, zníčilo mi to dost vlasy, ale když se o to budete dobře starat (a dlouhodobě samozřejmě), tak to bude časem v pořádku. Mě to třeba zničilo vlasy, ale ne tolik za což jsem opravdu ráda. Mám je stále husté jako dřív, vlasy i pokožka mi na odbarvovač zareagovali dobře, nic mě nesvědí ani nebolí. 

Cca za měsíc, možná za dva napíši článek o tom, jaké produkty mi dost pomohli, aby kdyby jste si také takhle huntovali vlasy, aby jste měli tip, co Vám na ně pomůže :-)


2 komentáře:

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...