úterý 26. června 2018

PHOTO DIARY

Napadl mě formát článků, který jsem již dříve dělávala a to Photo diary. Ráda jsem si vyhledala pár fotografií za posledních pár dní či měsíců a něco málo k tomu napsala. Budu ráda, když mi napíšete na to Vás názor, zda-li by Vás tento formát bavil či ne :-)Byly jsme na chalupě a trošku jsme to tam dávali do kupy. Posekali jsme trávu, vyklidili nepořádek a rovnou jsme si opékali buřty.


Hned další "událostí" byla má operace. Jak už jste asi z fotografie poznaly, tak jsem byla na operaci kolene a dopadla dobře. Už doma chodím normálně bez berlí a i do krámu to zvládám. Dělám pokroky a jsem opravdu moc ráda, že to jde. Sice pomalu, ale úspěšně. Také mi včera vyndali stehy a zítra si jdu naplánovat rehabilitace.


Také u nás spala kamarádka s malým a já se ho tak moc nabažila. Hráli jsme si, koukali na pohádky, uspala jsem ho.. je hrozně šikovný, pomalu už ťapká.


Pak se stavila ještě má dobrá kamarádka, kterou jsem neviděla už opravdu dlouho. Popovídali jsme si (podrbali hodně, že ano), dali si kafčo a nakonec u nás i spala.


Taky jsme s kamarádkou objevili skvělou restauraci blízko nás a to - Restaurace na Michelské. Je tam krásně příjemně. Tři zahrádky, dobré jídlo a moc milá obsluha! Pokud pojedete cestou okolo, určitě se tam podívejte :-).


V neposlední řadě jsme byly v kině na "Já jsem božská" a musím říct, že to opravdu byl skvělý film. Zasmáli jsme se s přítelem jak dlouho ne, takže určitě moc doporučuji :-).


A taky jsem zkusila tu nejlepší zmrzlinu na světě! Jen škoda, že nevím, jak se jmenuje. Jen vím, že je to malý stánek na Chodově :-).

Tak a tohle by byl celý článek. Doufám, že se Vám tento formát líbí a brzy v dalším článku :-).


1 komentář:

  1. Tak to byla spousta zážitků, hlavní je, že těch příjemných bylo víc. :-) Důležité je, že máš operaci za sebou a teď už bude jen lépe. :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...