pátek 4. května 2018

ZMĚNA #2

Vítám Vás u nového článku a opět u změny vlasů, už jednou jsem článek dělala (ZDE), ale jak asi víte, jsem docela blázen a tak jsem se do toho vrhla opět (samozřejmě po hlavě). Chtěla bych Vám opět ukázat celý proces barvení + produkty, které jsem na sebe dávala a trošku vám je zrecenzovat. O produktech, kterými si vyživuji vlasy po barvení, napíši brzy jiný článek, jelikož by tento byl opravdu delší.Jelikož se mi vymazala polovina fotek, tak bohužel barvy přidávám v takové verzi. Odbarvovač - zesvětlovač jsem použila opět od Syossu, ale tentokrát 13-5 místo minulé 13. Rozdíl je v tom, že o něco málo lépe zesvětluje ale zase žloutne, což u 13 jsem neměla. Také mi přišlo, že ta 13-5 mi vydržela na celé vlasy tak akorát, což 13 mi vydržela na celou hlavu a ještě mi zbylo. 

A na to jsem dala stříbrně plavou od Pallete, protože od Syossu neměli takovou, jakou jsem si přála. Už v minulosti jsem měla menší problémy s Palletkou, protože hodně pálí. Tentokrát to bylo ale extrémně, vydržela jsem to půl hodiny, jinak by mi asi shořela hlava. Samotná barva moc nechytla, spíše na tu blond, kterou udělala více platinovou a zbytek vlasů "osvětlila".


Po prvním odbarvování to dopadlo nějak takhle. Nebyla jsem s tím moc spokojená (a můžete vidět, že ty odrosty to moc neodbarvovalo), tak mi přítel šel koupit další.


Po druhém odbarvování z toho vznikla taková barva. Nejdříve jsem se trošku vyděsila, že to je takové moc žluté, ale říkala jsem si, že po druhé barvě to bude lepší.


Po nabarvení vlasy zesvětlali a nebyla to ta žlutá, která bila šíleně do očí, ale spíše špinavá blond. Celé odbarvování trvalo asi 3-4 hodiny, ale musím uznat, že se to vyplatilo a výsledek se mi líbí. Co si budeme povídat, čekala jsem to horší. Teď už jen vlasy sestříhat (konečky už mám, ale přemýšlím nad větší délkou) a bude hotovo.


 A takhle v kostce můžete vidět celý proces odbarvování. Nejdříve černá, pak červená a nakonec z toho vznikla hezká špinavá blond barva.
3 komentáře:

 1. Výsledek je hezký, ale docela hazarduješ... Stahovat takhle tmavou barvu doma je pro vlasy celkem zničující, řekla bych... :-/ Já jsem naposledy podobnou změnu provedla od kadeřnice a stejně jsem vlasy nakonec musela z větší části ostříhat, protože byly zničené zesvětlením i barvou. Snad na tom nebudeš podobně.

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrá změna, ta barva ti sluší. Jen bych trošku zesvětlila obočí :-)
  goodmoda.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Hezká barva :) další docela radikální změna v krátkém čase :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...