úterý 8. května 2018

Moje tetování.

Dneska Vás Vítám u dlouho plánovaného článku a to - ohledně mých tetování. Tetování se mi opravdu dost líbí, proto jsem chtěla i já nějaké vlastnit. Nakonec z toho vzešly 3 (a to asi mohu říct, že jen prozatím, hehe).

Opravdu jak si to poprvé uděláte, tak chcete další a další. Samozřejmě nechci být celá potetovaná, ale pár návrhů na ruce ještě mám. Na nohy zatím neplánuji žádné tetování.

První je můj nápis na hrudi. V překladu - nikdy nevěř nikomu jen sám sobě. Je to motto, kterým se snažím řídit celý svůj život a chtěla jsem ho mít na sobě. Zkoušeli jsme různé varianty, kde by to mohlo být, ale nejvíce se mi to líbilo na hrudi.

Vybledli mi tam bohužel dvě písmenka, ale dodělávání se plánuje jen na to momentálně nebylo tolik času, ale jinak jsem spokojená a už mám nějaké plány jak se to dále bude rozvíjet.


Druhým je tenhle, který též není ještě plně hotov. Je to teprve čerstvé, ale v neděli půjdu na opravování. Nemělo to být úplně rovné (protože všechno, co je rovné mě strašně irituje, i Vás?), ale bohužel dvě písmenka jsou o něco výše než by měli být. A význam? Z jedné strany mám římskými datum mamky a z druhé bráchy a je to spojené čárami.A poslední jde také na předělávku. Vlastně uděláme černou čáru, která půjde nahoru do ztracena a bude tam stejné datum, ale římskými. 

Jsem si vědoma toho, že nejsou tak nějak dodělané, ale chtěla jsem Vám je ukázat tak, jak vypadají i nedodělané a něco Vám o nich povědět a asi do 2 týdnu napíši jak probíhalo dodělávání. 

- Bolest.
Nejvíce bolelo to tetování na svalu. To bylo šílené a u toho jsem dost trpěla, zbylé dvě skoro vůbec neboleli až na to hrudní a to mi dost vibrovalo u srdce, dost nepříjemné.

-Péče.
Já osobně jsem nechala ochrannou část na tetování pár hodin a pak jsem dezinfikovala a mazala Vazelínou. To jsem dělala každý den po dobu necelého měsíce (ano, opravdu je to nutné takhle dlouho a často mazat) a vždy když jsem cítila, že je to sušší, takže tak 6x denně.

Napište mi do komentářů klidně nějaké otázky, co se týče tetování, ráda odpovím :-)


3 komentáře:

  1. Já sama mám tři tetování a zatím neplánuji další. Mám velice malá a jednoduchá tetování s velkým významem. :-) Jedno tetování mám na prstu a jako někdy půjdu asi na zvýraznění, ale tam to fakt sakramentsky bolelo :-D Jinak to tetování s římskými čísly se mi líbí. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Datumi a motta se mi moc nelíbí a připadají mi dost amatérské :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...