úterý 24. dubna 2018

#momentofmylife

Dnes shrnu pár dní, kde se stalo něco "zajímavějšího" než jen, že jdu do školy a ze školy :-) Tento formát mám asi nejraději, jelikož Vám mohu říct něco ze svého života, sdílet s Vámi nějaké mé zážitky a celkově se u takových článků opravdu dost odreaguji.

Začala bych asi tím, že jsem skončila ve své "práci" (brigáda, ale spíše už jak práce) a nastoupila někam jinam. Vlastně tam, kde jsem měla praxe, jsem měla i brigádu. Abych upřesnila to, co se tam odehrávalo, tak to byla vlastně jediná věc, která mě rozčilovala a každým dnem se mi chtělo brečet víc a víc. Přišla jsem si svým způsobem dost ponížená. Šéf mě bral už jako 1) samozřejmost a za 2) studentku ke které si může dovolit absolutně vše. První měsíce jsem to snášela a říkala si "jo, to on je na mě tak hnusný kvůli tomu, abych se zlepšila, pohla zadkem a tak", ale posledních pár měsíců to bylo akorát horší a psychicky jsem to nedávala, pak už ani fyzicky jak často jsem tam byla. Vlastně jsem tam dělala okolo 16 - 13 hodiných směn a to i s tím, že mě několikrát omluvil ze školy (+další absence navrch že) a řekl, ať tam prostě jdu.


Momentálně čtu knížku jak se naučit říct ne (mohli jste vidět v zakoupených knihách) a mluví tam o "prokletí milých lidí". Ke každému jsem dlouho milá, hodná a vstřícná a pak prostě přeteču. Urážel mě, za ty směny co jsem tam dělala mi neřekl ani blbé "díky" a to jsem mu několikrát zachránila zadnici. Tudíž jsem začala hledat novou brigádu. Byla jsem na pár pohovorech, ale nic mi nevyhovovalo (jak peníze, tak místo) až jsem našla něco, co mě opravdu uchvátilo. Milá, mladá šéfová, krásné prostředí a i milí lidi. Šéfová měla už problémy s brigádnicemi, takže byla trošku víc nejistá, co se týče mého docházení a nevybodnutí se na ni, ale sama viděla, že se snažím a opravdu o to stojím a tak mám novou práci a jsem strašně spokojená. Doufám, že tohle vydrží dlouho a ač je to v centru Prahy (asi 2 minuty od Staromáku) a je to dost náročné, baví mě to a snad i na dále.


A rovnou navážu na téma "škola". Škola je teď pro mě trošku větším oříškem, protože si nahrazuji absenci a snažím se dohnat všechny známky, které jdou. Abych pravdu řekla, moc toho nedávám a známky se pohybují okolo 3, ale upřímně - momentálně budu ráda i za 4, hlavně abych šla do třeťáku. 

Abych šla k něčemu trošku příjemnějšímu, tak přítel slavil teď 21 let (ještě jednou všechno nejlepší!) a tak byla oslava. Spojili jsme to rovnou s dlouho plánovanou grilovačkou a tak přijela jeho mamka, moje teta s grilem a na oslavu a + moje rodina. Začalo to tím, že jsem ráno na rychlo sháněla dost, protože ten můj,který jsem měla objednaný nevyšel. Takže jsem měla půl hodiny (co přítel jel pro mamku) abych někde v sobotu našla nějaký dort. Pak přijel a tak jsem začala píchat na rychlo svíčky a zapalovat je a jelikož můj přítel je opravdu sám o sobě zvědavej jak kdokoliv jiný, bylo to opravdu těžké, ale vyšlo to! Přinesla jsem dost a mám tu radost zachycenou na kameře! :-) Pak se připilo, snědl se dort, začalo se grilovat a nakonec to byl příjemný a odreagující den a večer jsem padla jako mrtvola! :-) (a musím se pochlubit, vymyslela jsem supr čupr dárek pro přítele a to víkendový pobyt! Ale o tom příště více ;-) ).


A co Vy? Pochlubte se mi do komentáře! :-)

3 komentáře:

  1. Hezký:) ty kuřecí stejky vypadají fakt luxusně

    OdpovědětVymazat
  2. Někdy se teda zaměstnavatelé chovají k brigádníkům/studentům opravdu neuvěřitelně, sama jsem to před 2 lety zažila :/ zeptáš se na něco důležitého ohledně práce a oni ani neodpoví, vymlouvají se, snaží se vykroutit.... asi mám smůlu na lidi. Tak snad ta tvoje další brigáda bude lepší :) Hm grilovačka... taky už jsme letos grilovali, moc dobrýho pstruha :D

    OdpovědětVymazat
  3. Dobře, že si tam skončila - takové jednání fakt není dobré pro psychiku a nikdo si ho nezaslouží! :) Přeji hodně štěstí v nové, snad se bude i nadále líbit :). A to maso vypadá moc chutně :).

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...