neděle 1. dubna 2018

Krásné Velikonoce!


Tak a dnes jsou velikonoce. Myslela jsem teda, že Vám udělám tipy na nějakou výzdobu, ale vůbec jsem nestíhala a i tak ta výzdoba je malinká. Tak jsem se rozhodla Vám udělat shrnutí týdne + k tomu dát fotky naší výzdoby.

Moje volno začalo ve středu po 5 - 12 hodinových směnách. V úterý v noci jsem se rozhodla si narvit hlavu a ve středu jsme od 2 odpoledne skoro do 7 barvili vlasy.

Ve čtvrtek jsem si jela na dejvickou pro Sako (brzy v nákupech) a zároveň na kafe s kamarádkou z mé bývalé práce. Dali jsme si starbucks (já karamelové latté) a měla jsem ho asi po 3 v životě. Nevím proč, ale nijak mi to nechutná tolik, abych za to dávala denně 109 korun.

Ve pátek jsem byla s mou nejlepší kamarádkou u mě i s jejím bratrancem. Udělali jsme si takové pohodové dopoledne a pak jsem jen koukala na filmy než přišel přítel. Zbytek večera jsme si užili procházkou po noční Praze a já s jedním drinkem v jednom "klubu" na Náměstí Republiky.V sobotu jsme s přítelem jeli do Aqapalace do Čestlic. Užili jsme si krásné odpoledne plné srandy a máme tak další zážitek na seznamu. Kolem 6 jsme přijeli úplně vyčerpaný domů a koukali asi do 11 na filmy a pak jsme šli vyčerpaní spát.

A dnes přijela tchýně na oběd a snad se ještě půjdeme projít na velikonoční trhy do centra. Poslední den volna a tak si ho snad ještě užiji:-).


4 komentáře:

 1. Pěkná výzdoba :) Já velikonoce moc neřeším, akorát se upeče mazanec a k obědu je zítra nádivka, ani vejce nebarvíme :D Jo, kolem Starbucks chodím každý den do školy, ale ještě jsem tam nebyla ;D

  OdpovědětVymazat
 2. Program koukám docela nabitý :)
  No nic .. hezké Velikonoce :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tobě také krásné Velikonoce:) Já starbucks začala být až tady v UK :) a aquapalace MILUJU

  OdpovědětVymazat
 4. Jé i tobě :) Já na té předražené kávě nic nevidím, to bude asi tím, že si ji dokážu udělat doma :D stačí když si koupíš obyčejný šlehač mléka ruční a máš laté hned :P

  V3ronika life

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...