pátek 6. dubna 2018

Jarní OOTD


Dnes jsem si pro Vás připravila článek o jarním outfitu. Už pomalu vylezává sluníčko, brzy bude teplo a proto jsem vytáhla i něco už jarního.


Outfit se skládá z volnější starorůžové košile, která je z New yorkeru a dělá krásnou postavu. Je lehká, ale neprofukuje. K tomu jsem zvolila kratší černou bundičku ze Zary, která ač se nezdá, tak je vcelku dost teploučká.


Ke košili a bundičce jsem zvolila tuhle maličkou kabelku akorát tak na peněženku, klíče a mobil. Koupila jsem ji v obchodu na Národní třídě (bohužel nevím jméno, ale určitě tam zajděte! Je to kousek za Tescem). K tomu jsem i připnula tuhle roztomilou chlupatou kuličku s jednorožcem.

Kalhoty jsou od vietnamců - klasické děrované. Jsou velmi příjemné a krásně vám vytvarují postavu. Nejsou ale z vysokým pasem, na což jsem nebyla moc zvyklá, ale i tak jsou skvělé a když si je na konci ohrnete, dělá to hezký dojem.


A posledním prvkem jsou tyhle krásné boty. Klasické bílé, s nižším kotníkem a krásně ladí k džínám. Boty jsou z A3 sportu.

Jaký je Váš oblíbený jarní outfit? :-)

1 komentář:

  1. Je moc pěkný, mně je to povětšinou jedno, hlavní je, když můžu mít kecky a džíny. :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...