čtvrtek 22. března 2018

Shrnutí pár týdnů.


Dnes pro Vás mám článek z mého života. Dlouho nebyl žádný a proto jsem se rozhodla to změnit. Posledních pár týdnů bylo skvělých i špatných, stalo se toho mnoho a první z toho je první setkání z Nany. Asi si ji pamatujete z blogu (krasna-sluchatka a teď Nany-j). Šly jsme spolu fotit pro její projekt do školy a udělali jsme spousty krásných fotek, které brzy uvidíte. Je to skvělá holčina a musím říct, že jsem si to opravdu užila (ačkoliv poslední hodinu bylo vše tak nějak na rychlo, že?).

Dalším je, že jsem si nechala udělat tetování,které vidíte na fotce. Brzy Vám o něm napíši článek, kde Vám o něm napíšu více. Ale musím říct, že to bylo zcela spontánní. Ráno jsem napsala známe a do 3 hodin jsem byla u ni. Jsem za to opravdu ráda a za tu bolest to stálo.

Spousty hodin v práci.Tento měsíc jsem v práci opravdu hodně, protože je málo lidí a šéf potřebuje každou ruku, tudíž mě. Další měsíc si plánuji už voraz, protože jsem docela vyčerpaná (více než dost) a ráda bych měla volno. 17x 12,5 hodin v měsící není zrovna málo ještě když studuji, takže musím ubrat :-).

S přítelem jsme teď 6.3 oslavili 2 roky a čtvrt společně. Je to šílené, jak rychle to utíká a že jsme se pořád neuvraždili, ale jsem ráda za každý okamžik s ním.

Jinak jsem momentálně nemocná, takže se jen válím a spím. Nic jiného momentálně nedávám, ale chtěla jsem Vám (opět po šíleně dlouhé době) něco málo napsat a pozítří se můžete těšit na článek o tom, jak zburcovat nemoc:-).


V rychlosti jsem Vám shrnula asi nejpojdstatnější věci co se událi, protože jinak bych tu byla asi do zítřka :D:-).

2 komentáře:

  1. Na ten článek o tetování jsem zvědavá :). A přeji ať se s přítelem ještě dlouho nezabijete ;) :D.

    OdpovědětVymazat
  2. Určitě mrkni teď jsem přidala další a během víkendu přednastavím pár článků na toto téma :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...