pátek 16. března 2018

Jednoduché líčení do školy

Dnes mám pro Vás přichystané jednoduché líčení do školy, na schůzku nebo do práce. Jen to klasické líčení, kdy se upravíte, ale není to nijak výrazné - což pro tyto události přesně chceme.Začneme linkami. Na to jsem použila linky od miss sporty - extra black. Normálně si dělám linky se zobáčkem, ale tentokrát jsem je chtěla méně výrazné a proto jsem zvolila tenké linky bez zobáčku. 
Pokračuji řasenkou od Trend it up. (oranžové balení) Krásně řasy prodlouží, zvýrazní a tím dominujou řasy nad linkami. Pak si vezmu make-up od Gabriella Salvete matte foundation (porcelain) a na dokrytí nedokonalostí použiji korektor od Catrice (porcelain). Zapudruji pudrem od Trend it ip a zakončím už jen konturováním. (essence - luminous matt). 


A máme hotovo. Je to jednoduché líčení, které máte hotové do 10 minut a vypadáte skvěle :-)

2 komentáře:

  1. Moc hezké, do školy jak dělané, nemám ráda, když jsou holky zmalované jak obrázek a potom zaprší a make-up jim teče po tvářích. :-D Jde být krásná i s minimem líčení, jen tak podtrhnout to výrazné a drobné nedostatky ukrýt. :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. Jak kritický, tak i kladný:).

Ráda fotografuji, což už nejspíše dávno víte, ale co k tomu také patří a učila jsem se dlouho a ještě dlouho se učit budu je úprava fotog...